Xerografické papíry

Xerografický papír

XEROX ECONOMY

Univerzální, bezdřevý kopírovací papír standartní kvality vhodný do všech typů kopírek,tiskáren a dalších kancelářských zařízení za zajímavou cenu.
Velmi spolehlivý papír pro každodenní použití.
A4,A3 80g - 500 archů v balení, 5 balení v krabici.
XEROX ECONOMY

ECLIPSE

Univerzální, bezdřevý, multifunkční papír s vysokou bělostí a opacitou, vhodný pro korespondenci a tisk opravdu reprezentativních materiálů a nejnáročnějších aplikací. Výborné výsledky dosahuje při použití černobílého i barevného tisku. Papír je vhodný pro tisk ve všech typech kopírovacích strojů, laserových a inkoustových tiskáren a faxů, má technologii ColorLok pro kvalitnější tisk a certifikát FSC. Skvělý poměr cena/kvalita. Vhodný pro dlouhodobou archivaci.
A4, A3 80g - 500archů v balení, 5 balení v krabici
ECLIPSE

UPM OFFICE Copy

Bezdřevý univerzální kopírovací papír vhodný pro velkoseriový oboustraný barevný i černobílý tisk pro každodenní použití,vyšší bělost a opacita.
A4 80g - 500 archů v balení, 5 balení v krabici
UPM OFFICE Copy

MAESTRO STANDART Plus

Prvotřídní multifunkční papír vhodný pro velkoseriové oboustranné kopírování a tisk. Dokumentům dodá díky své vysoké bělosti a opacitě opravdu reprezentativní vzhled. Ekologické certifikáty PEFC,GREEN RANGE,EU-Ecolabel. Naprosto ideální poměr cena vs.kvalita 
A4, A3 80g - 500 archů v balení, 5 balení v krabici.

MAESTRO STANDART Plus

XEROX EXCEL

Kancelářský multifukční papír nejvyšší kvality, který vynikne hlavně ve vysokorychlostních kopírovacích zařízeních a digitálních tiskárnách. Excelentní výsledky tisku díky vysoké bělosti, opacitě, barevnému kontrastu a zářivým barvám. Vyjímečná hladkost a dokonalá průchodnost strojem.
A4,A3 80g - 500 archů v balení, 5 balení v krabici
formát A3 je dodáván v přebalu HP PREMIUM FSC
 
XEROX EXCEL

XEROX EXCLUSIVE

Papír nejvyšší kvality vyrobený technologií TRIOTEC SANDWITCH, určený pro všechny náročné kancelářské aplikace, prestižní dokumenty,hlavičkové papíry a především pro bezproblémový chod vaší tiskárny a kopírky. Minimální prašnost, vynikající plnění, vysoká hladkost a tuhost, maximální efektivita tisku. Vhodný i pro základní barevné aplikace,splňuje normu ISO 9706 Permanent paper. Velmi vysoká bělost 170 CIE.

A4, A3 80g - 500 archů v balení, 5 balení v krabici, možnost 90g
XEROX EXCLUSIVE

MULTICOPY

Velmi oblíbený, mimořádně spolehlivý, multifunkční papír nejvyšší kvality s extrémně vysokou bělostí. Tento papír vyniká rovněž minimální prašností (před zabalením jsou z každého papíru MultiCopy Original odsávány veškeré volné částice). MultiCopy Original dosahuje vynikajících výsledků ve všech kancelářských zařízeních. Je ideální pro velkokapacitní kopírování s použitím duplexu a pro tisky jak na černobílých, tak na barevných laserových a inkoustových tiskárnách.
A4, A3 80g - 500 archů v balení, 5 balení v krabici, možnost 90g, 160g.
MULTICOPY

NAVIGATOR UNIVERSAL

Kancelářský papír exceletní kvality A+, vysoká bělost 169CIE, opacita 95 (neprůhlednost), ideální pro náročné prezentace, extrémně hladký povrch,certifikace FCS, menší spotřeba toneru, minimální opotřebení stroje.
A4, A3 80g - 500 archů v balení, 5 balení v krabici, možnost 100g, 160g.
NAVIGATOR UNIVERSAL

XEROGRAFICkÝ PAPÍR BAREVNý MAESTRO COLOR

Vysoce kvalitní tónované papíry v pestré nabídce barev pro použití v laserových i inkoustových tiskárnách a kopírkách. Pastelové, intenzivní, trendové a neónové barvy. Vysoká stálost barev.
gramáž: 80g, 160g
formát: A4, A3.
XEROGRAFICkÝ PAPÍR BAREVNý MAESTRO COLOR

XEROGRAF. PAPÍR PRO BAREVNý TISK COLOR COPY

Extrémně hlazený bezdřevý bílý papír prvotřídní kvality vyvinutý pro barevný tisk, minimální prašnost, ideální bělost a vysoká kvalita tisku, speciální lesklé i matné povrchy.
gramáž: 90-350g
formát: A4, A3, SRA3
XEROGRAF. PAPÍR PRO BAREVNý TISK COLOR COPY

XEROGRAFICKý PAPÍR v rolích

Xeroxové role různých šíří vhodné pro konstrukční výkresy a prezentace. Vysoká kvalita papíru s nejvyšší bělostí, pro použití v laserových i digitálních tiskárnách.
gramáž: 75g, 80g
návin: 100m, 150m, 175m
šíře: 297, 420, 594, 620, 841 a 914mm
dutinka: 76mm
XEROGRAFICKý PAPÍR v rolích

plotterový pAPÍR

Kopírovací papír v rolích v různých šířkách pro velkoformátové kopírování a tisk.
gramáž: 80g, 90g
návin: 46m
šíře: 297, 420, 564, 610, 620, 841, 941, 1060mm
dutinka: 50mm
plotterový pAPÍR
(c) zaskoda.cz | webdesign Bigpoint | realizace 3Nicom