Obchodní podmínky

1. OBJEDNÁVKY

Objednávka je závazným návrhem kupní smlouvy a podkladem pro dodávku zboží.
Objednávat lze těmito způsoby:
 
- telefonicky :
567 306 047
567 322 231
777 858 183
777 266 429
 
- e-mailem:
zaskoda@zaskoda.cz
 
- poštou:
Hybrálec 177
586 01 Jihlava
 
 

2. dodací podmínky

Vyřizování objednávek je plněno na základě přání a potřeb zákazníka. Standardní doba dodání zbožíje 48 – 72 hodin od obdržení závazné 

objednávky.
 
 

3. REGIStrace

Při prvním odběru u nového zákazníka, vždy vyžadujeme výpis z obchodního rejstříku, živnostenský list a osvědčení o DPH.

 
 

4. platební podmínky

Při prvním odběru vždy požadujeme platbu v hotovosti nebo předem na účet, pro další objednávky lze nastavit základní splatnost faktury, která činí 10 dnů od dodání zboží. Velkoodběratelům a dalším prodejcům poskytujeme na základě dobré platební morálky a podepsané kupní smlouvy individuální splatnost faktury. U částek nepřesahujících 1.000 Kč vyžadujeme vždy platbu vhotovosti. Úrok z prodlení při nedodržení splatnosti činí 0,05% z dlužné částky denně.

 
 

5. Dopravní podmínky

Doprava zboží je po celém území České republiky zdarma při dodržení minimální ceny objednávky nad 5.000 Kč bez DPH. Zboží je zaváženo z 90% vlastní dopravou, případně zasíláno smluvními spedičními společnostmi. Zboží si také můžete v čase 7:00 – 15:30 osobně vyzvednout v areálu naší společnosti v Hybrálci.

 
 

6. Ceny dodávaného zboží

Každý zákazník získává cenu na odebírané zboží před uzavřením konkrétní objednávky. Při odběru většího množství jakéhokoliv zboží je konečná cena tvořena individuálně. Při uzavření dlouhodobé kupní smlouvy má zákazník možnost využívat různých zvýhodnění, která jsou poskytována v průběhu roku. Součástí dlouhodobé smlouvy může být i poskytnutí bonusu za odběr v předchozím roce. Upozorňujeme, že ceny u některých položek jsou závislé na kurzu CZK.

 

 
V rámci projektu podporujeme zaměstnávání osob se zdravotním omezením a spolupracujeme s výrobním družstvem invalidů Mega trans a jsme tak schopni zabezpečovat dodávky zboží v režimu náhradního plnění.
 
V případě dotazů či nejasností k nabízenému sortimentu se neváhejte kdykoli obrátit na naše kontaktní telefony, kde se Vám pokusíme maximálně vyhovět a poradit.
 
Věříme, že Vás nabízené podmínky zaujmou a těšíme se na případnou spolupráci.
(c) zaskoda.cz | webdesign Bigpoint | realizace 3Nicom